776

اگر در برخی اوزان دو نماینده هم داشتیم، دو مدال می‌گرفتیم

گنج‌زاده: مطمئنم طلای تیمی را هم می‌گیریم/ خوشحالم که چهارمین مدال جهانی‌ام را گرفتم

گنج‌زاده کاراته

قهرمان کاراته دنیا گفت: خوشحالم که چهارمین مدال جهانی‌ام را گرفتم و مطمئن هستم فردا در کومیته تیمی هم پنجمین مدالم به رنگ طلا خواهد بود.

به گزارش شبکه خبربوشهر، سجاد گنج‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد تصاحب مدال طلای رقابت‌های جهانی اتریش عنوان کرد: خوشحالم که چهارمین مدال جهانی‌ام را گرفتم و حالا 2 طلا، یک نقره و 2 برنز در کارنامه‌ام وجود دارد، البته معتقدم فردا در بخش کومیته تیمی هم پنجمین مدالم به رنگ طلا خواهد بود. اصلا در مورد بازی فردا به مدالی به جز طلا فکر نمی‌کنم و مطمئن هستم در فینال رقابت‌های جهانی قهرمانی را به دست می‌آوریم.

وی ادامه داد: تک تک نفرات اعزامی حضور در فینال مسابقات را به نوعی حق خودشان می‌دانستند زیرا واقعا ملی‌پوشان ما جزو بهترین‌های دنیا هستند. معتقدم اگر در اوزان می‌توانستیم دو نماینده داشته باشیم در هر وزن می‌توانستیم دو مدال داشته باشیم. در مورد سعید احمدی هم باید به این نکته اشاره کنم که او جزو بهترین‌های دنیا است و در این دوره کمی بدشانسی آورد.

قهرمان کاراته دنیا تصریح کرد: خوشبختانه به قرعه خوبی برخوردم اما حقیقتش این است که اصلا به جدول کاری نداشتم و آمده بودم که تک تک حریفانم را ببرم. رقابت‌های جهان میدان کوچکی نیست و تمام رقبا حر‌ف‌های زیادی برای گفتن دارند. به هر صورت خوشحالم که حاصل زحماتم را در 6 ماهه گذشته که تمرینات سختی را دنبال کردم گرفتم. در این مدت در دو تورنمنت ارومیه و سوئیس شرکت کردیم اما با این حال نفرات بار قهرمانی و حضور در فینال را داشتند.

گنج‌زاده در مورد کادر فنی تیم ملی نیز گفت: خب مربیان و کادر فنی زحمات زادی را در این مورد برای بچه‌ها کشیدند که باید از آنهاتشکر کنم. در مورد حسین روحانی هم باید به این نکته اشاره کنم که او در قلب تک تک بچه‌ها جا دارد و واقعا جای خالی‌اش در کنار تیم احساس م

 

تبلیغات